مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
چ پی یک لپ‌تاپ / تبلت جدید با نام Spectre Folio معرفی کرده و این کار خود را اختراع دوباره PC گذاشته است. مهمترین نقطه تمایز این لپ‌تاپ در جنس استفاده شده در بدنه آن است. در حالی که بسیاری از لپ‌تاپ‌ها از آلومینیوم یا پلاستیک ساخته شده‌اند اچ پی این محصول جدید را با چرم دیزاین کرده است. 
البته بدنه اصلی این لپ‌تاپ از منیزیم است که روی آن را چرم پوشانده است. لپ‌تاپ Spectre Folio بسیار باریک است اما به گفته شرکت باتری آن تا ۱۸ ساعت می‌تواند نیازهای کاربر را پوشش دهد.

این لپ‌تاپ از یک صفحه نمایش ۱۳.۳ اینچی از نوع FHD برخوردار است که البته از پنل 1W جدید شرکت اینتل بهره می‌برد که مصرف باتری را به شدت کاهش می‌دهد. قرار است نسخه 4K این لپ‌تاپ هم سال آینده عرضه شود.
به نظر میرسد عنوان « بازاختراع PC » که اچ پی درباره این لپ‌تاپ به کار برده نیاز به بررسی‌های بیشتر روی این محصول دارد اما به حال به نظر می‌رسد این محصول از نظر مهندسی و دیزاین بسیار جذاب است. 
صفحه نمایش این لپ‌تاپ/ تبلت دارای ۴۰۰۰ سطح حساسیت است و همین نشان می‌دهد که استفاده از قلم روی آن چقدر می‌تواند لذت‌بخش باشد.
نسخه Core i5 این دستگاه ۱۲۹۹ دلار و نسخه Core i7 آن ۱۳۹۹ دلار قیمت دارد. همچنین نسخه پشتیبانی کننده از LTE نیز با پردازنده Core i7 بالغ بر ۱۴۹۹ دلار برای کاربر هزینه دارد.

لپ تاپ چرم اچ پی  Spectre Folio
 

لپ تاپ چرم اچ پی  Spectre Folio

لپ تاپ چرم اچ پی  Spectre Folio

لپ تاپ چرم اچ پی  Spectre Folio

لپ تاپ چرم اچ پی  Spectre Folio

10 مهر 1397 مدیر سایت 163
0 رای

مطالب مرتبط :

طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2020