مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
 

آغاز پیش فروش آیفون Xs، آیفون Xs Plus و آیفون 9 پیش از معرفی رسمی

یکی از فروشگاه‌های آنلاین کشور رومانی پیش از معرفی رسمی آیفون‌های سال 2018 اقدام به پیش‌فروش آن‌ها کرده است. سه مدل آیفون جدید با نام‌های آیفون Xs، آیفون Xs Plus و آیفون 9 برای فروش در این فروشگاه قرار گرفته‌اند.

فروشگاه آنلاین Quick Mobile لیستی از محصولات پیش روی اپل را برای پیش‌فروش قرار داده است. دو مدل دارای عنوان “Xs” مجهز به پنل OLED و مدل دیگر با نام iPhone 9 مجهز به صفحه نمایش LCD است. این فروشگاه برای مدل مجهز به پنل OLED بزرگ‌تر از عنوان “Xs Max” و عنوان “Plus” درون پرانتز استفاده کرده است.

تمامی مدل‌ها تنها در دو رنگ سفید و مشکی بر روی این وبسایت قرار گرفته‌اند و خبری از نسخه‌های رنگی که در شایعات اخیر از آن‌ها صحبت می‌شد نیست. با این حال ظاهراً شایعات در مورد حافظه داخلی آیفون‌های جدید درست از آب در آمده‌اند. آیفون‌های “Xs” که جهت فروش بر روی این وبسایت قرار گرفته‌اند دارای 64، 256 و 512 گیگابایت حافظه داخلی هستند. این در حالی است که iPhone 9 تنها در دو ظرفیت 64 و 256 گیگابایتی بر روی این وبسایت مشاهده می‌شود.

لازم به ذکر است هیچ کدام از صفحات مرتبط با این محصولات حاوی اطلاعات خاصی نیستند و تنها حاوی یک تصویر از پشت و میزان حافظه داخلی گوشی‌ها هستند.

این امکان وجود دارد که همانند آنچه که سال گذشته نیز شاهد بودیم، پیش از معرفی رسمی به اپراتورها و وبسایت‌های خورده فروشی اطلاعاتی کلی از محصولات جدید داده شود تا آن‌ها فرصت ایجاد صفحات و انجام اقدامات لازم را داشته باشند.

کمتر از یک هفته تا مراسم معرفی آیفون‌های جدید در اپل پارک است. آیفون‌های 2018 در تاریخ 12 سپتامبر ( 4 شنبه 21 شهریور) معرفی خواهند شد. بنابر شایعات قرار است دو مدل مجهز به پنل OLED با ابعاد 5.8 و 6.5 اینچی و یک مدل مجهز به پنل LCD با ابعاد 6.1 اینچی به عنوان آیفون‌های 2018 معرفی شوند.

البته علاوه بر آیفون‌های جدید، اپل از نسخه جدید اپل واچ و نسخه جدید آیپد پرو نیز رونمایی خواهد کرد
NewsSource شهرخبر
16 شهریور 1397 مدیر سایت 280
0 رای

برچسب ها :

اپلایفون
طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2020