مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

 اینترنت ADSL یا همان اینترنت پرسرعت ADSL یا ADSL2+ امکان کارآمدی است که کاربران را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم ADSL2+، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم و پرسرعت به اینترنت متصل شوند.

 شرکت دهکده ارتباطات قشم نمایندگی شرکت مهندسی ارتباطات دوربرد فارس به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه‌ی کننده‌ی خدمات اینترنت و خدمات اینترنت ADSL در جزیره قشم ، هم‌اکنون خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL2+) را با ویژگی های منحصر به فرد در سطح وسیعی در سطح جزیره به کاربران ارایه می‌کند. به گونه‌ای که در سطح شهر قشم و درگهان ، تقریبا" کلیه‌ی مناطق تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ میباشند.

گفتنی‌ست، در حال حاضر،  هزاران نفر از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی از خدمات شرکت ارتباطات دوربرد استفاده می‌کنند و رضایت خاطر کاربران از کیفیت خدمات ارایه شده و پشتیبانی مستمر و موثر  از این خدمات، موجب گردیده تا روزانه شمار زیادی به جمع خانواده‌ی مشتریان دهکده ارتباطات در این حوزه بپیوندند و  دهکده ارتباطات  در این بخش از بازار نیز سهم چشم‌گیری را با فاصله‌ی قابل توجهی نسبت به شرکت‌های همکار به خود اختصاص دهد.

ارائه سرویس برروی پیش شماره های 3524 - 3522 - 3526 - 3527

20 مهر 1397 مدیر سایت 386
طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2020