مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

 فقط کالای اصلیسایت اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آنها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه میکند. از آنجا که سایت برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکتهای معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری میکند، مشتریان میتوانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از سایت خریداری میکنند.
شرکتهایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب میشود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏تر است که در این کشور تولید شدهاند.

 

فقط گارانتی اصلی


شرکتهایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت میکنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه کنند، بنابراین گارانتی اینگونه شرکتها، گارانتی معتبر محسوب میشود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتیهای بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، میتوانند گارانتیهای معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت سایت توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شدهاند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شدهاند.
بنابراین کلیه کالاهایی که در سایت عرضه میشوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت به فروش نمیرسد. از این رو است که سایت اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین میکند.
26 خرداد 1394 208
طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2020